GPH Nexans Power Accessories

O firmie

Nexans Power Accessories Poland sp. z o.o. jest cenionym dostawcą w dziedzinie prefabrykowanych akcesoriów i osprzętu kablowego dla niskich, średnich i wysokich napięć dla sieci kablowych, transformatorów i rozdzielnic. Przedsiębiorstwo zawdzięcza swoją wiodącą pozycję gotowości do innowacji, swojej rynkowej bliskości oraz wszelkim, konsekwentnie realizowanym działaniom zapewniającym jakość produktów. Będąc częścią koncernu NEXANS, światowego lidera w branży kabli i rozwiązań kablowych, oferowane wyroby przyczyniły się do tworzenia standardów i wpłynęły na kształt norm europejskich.

Dzisiejsza pozycja spółki na polskim rynku rozpoczęła swoją drogę w roku 2001, w którym to rozpoczęła się współpraca Gerhard Petri Hof GmbH oraz GPH spol. s r. o. wraz z polskimi partnerami, co zaowocowało w roku 2003 założeniem spółki działającej na polskim rynku w ramach struktury grupy. W międzyczasie (rok 2002) firma GPH GmbH stała się częścią koncernu Nexans, dzięki czemu oferta spółek związanych z nią poszerzyła się, z dotychczas oferowanych końcówek i złączek kablowych wraz z narzędziami do pełnego asortymentu kablowego w postaci muf i głowic, będących europejską produkcją koncernu w Francji, Belgii, Włoszech, Szwajcarii i Niemczech. W roku 2004 z dotychczasowego adresu w Raciborzu na ulicy Żółkiewskiego firma przeniosła się do zakupionego i wyremontowanego budynku na ulicy Wiejskiej 18, gdzie do obecnej chwili pro-wadzi działalność, rozwijając się, co widać po wzroście zatrudnienia i rozbudowie magazynów w roku 2008 oraz 2012. Oferowane przez nas wyroby produkowane są w oparciu o normy DIN EN ISO w zakresie zarządzania jak i ochrony środowiska, a poszczególne wyroby posiadają certyfikaty poświadczające ich wysoką jakość. Zadowolenie klientów jest naszym nadrzędnym celem, któremu poświęcamy nasz wysiłek i czas tak, aby mogli zawsze sięgać po nasze produkty przeświadczeni o ich jakości i dostosowaniu pod własne specjalne rozwiązania jak i ogólnie przyjęte standardy.

Pracownicy, zatrudnieni w naszej firmie, to wykształcony i dynamiczny zespół, który klientom zaoferuje, doradzi, a w razie potrzeby również dokona profesjonalnej prezentacji wyrobu i przeszkoli monterów. Inżynierowie projektujący rozwiązania dla naszych klientów to ludzie z długoletnim doświadczeniem na rynku osprzętu kablowego, mający w swoim dorobku niejeden wyrób, który zdobył uznanie na całym świecie. Największym kapitałem spółki są jej pracownicy i wiedza produktowa, która umożliwia sukces i dalszy rozwój.

Partner w dziedzinie akcesoriów, osprzętu kablowego i prac kablowych

AkcesoriaSprzet kablowy