GPH Nexans Power Accessories

Akcesoria

Misja firmy i cele.

Jakość

Główny filar filozofii naszego przedsiębiorstwa stanowi świadomość jakości, która została na stałe włączona w procesy organizacyjne firmy. Dzięki ciągłemu ulepszaniu wewnętrznych procesów udowodniliśmy, że pokładane przez klientów w nas zaufanie jest w pełni uzasadnione. Starania firmy znalazły uznanie, gdy w Raciborzu został przedsiębiorstwu przyznany Certyfikat Jakości ISO 9001.

Celem naszej grupy w koncernie nadal będzie optymalizacja kompleksowych działań zapewniających jakość produktów przebiegająca pod hasłem „Total Quality”. Aby sprostać tym wysokim wymaganiom, przeprowadzone na szeroką skalę inwestycje w europejskie zakłady produkcyjne koncernu zostały wyposażone w nowoczesne systemy produkcyjne wraz z infrastrukturą informatyczną, jak również we wsparcie młodych i kreatywnych pracowników.

Rosnąca na międzynarodowym rynku obecność produktów naszej grupy firm skupionych w koncernie NEXANS gwarantuję, że możemy reagować na niezmiernie wysokie tempo rozwoju rynków specjalnych z największą możliwą wydajnością oraz sprawia, że nasze produkty i usługi są dostępne dla klientów całego obszaru europejskiego i światowego.

Innowacje

Dla NPAP sp. z o.o. innowacja stanowi nieodłączny składnik sukcesu. Innowacje od zawsze tworzyły istotny rozdział historii przedsiębiorstwa i również w przyszłości będą odgrywały decydującą rolę.

Mocną stroną przedsiębiorstwa stanowi współpraca z najlepszymi z branży. Nasza działalność badawcza i rozwojowa wspierana jest przez cały koncern Nexans, będący w dziedzinie kabli energetycznych światowym liderem.

Zespół wysoko wykwalifikowanych naukoww i inżynierów ciągle podejmuje starania, aby ulep- szyć nasze aktualne produkty i stworzyć technikę jutra.

Dzięki naszym kablowym rozwiązaniom NPAP sp. z o.o. wkracza na drogę innowacji, aby spełnić wymagania klienta odnośnie jakości, łatwości montażu i niezawodności. Stawiane nam wymaga- nia handlowe oczywiście również przez nas spełniane.

Dystrybucja

NPAP sp. z o.o. realizuje wszelkie zadania związane z dystrybucją i marketingiem na terenie Polski w swojej siedzibie oraz poprzez swoich partnerów dystrybucyjnych. Nasz silnie zmotywowany zespół w połączeniu z fachowo wykwalifikowanymi partnerami zajmuje się na terenie Polski klientami w zakresie zaopatrzenia w energię, przemysłu i budownictwa systemów energetycznych.

Działalność NPAP sp. z o.o. obejmuje następujące dziedziny:

  • dystrybucję, możliwą dzięki rozbudowanej sieci sprzedaży na terenie Polski

  • techniczne wsparcie w zakresie wszystkich specyficznych grup produktów dzięki centralnemu systemowi zarządzania produktami

  • logistykę, odpowiedzialną za cały szeroki asortyment produktów w celu realizacji najkrótszych możliwych terminów dostawy

  • wszelkie usługi związane z techniką kablową jak np. szkolenia lub doradztwo w zakresie techniki kablowej.

Najmocniejszym punktem naszego zespołu stanowi skupienie uwagi na zadaniach związanych z techniką przyłączy kabli energetycznych oraz połączeń kablowych.

U nas zajmą się Państwem fachowcy w dziedzinie techniki kablowej. Wspólnie z innym przedsiębiorstwami należącymi do koncernu Nexans firma nasza jest w stanie przedstawić fachową ofer obejmującą całościowe spektrum produktów związanych z akcesoriami i osprzętem kabli energetycznych od 1kV do 150 kV, jak również ich dostawę i montaż. Fachowe doradztwo i obsługa należą oczywiście również do naszych zadań.